Onderstaand vindt u een overzicht van Hindi-scholen met contactpersoon en -gegevens.
Staat uw school er niet bij of moet er wat gewijzigd worden,
stuur ons dan een bericht .

Almere

> Stichting Brahm Rishi Kaylaash Dhaam Shiv mandir
06-11 15 86 28,  kaylaash@live.nl
www.kaylaash.com

> Stichting Shri Sanatan Dharma
Dhr. R.Chinnoe: 036-54 50 323, 06-22 85 60 68,
r.chinnoe@chello.nl
www.shrisanatandharma.nl

Amsterdam

> Hindi School Manav Dharm
Dhr. Bindesrisingh: 020 – 6 14 02 03,  jagdishb1953@hotmail.com

> Stichting Sitara
Mevr.Tewari en Jaharia: 020 679 96 29,  info@sitara.nl

> Hindoe Basisschool Shri Laksmi
Dhr. J. Narain: 020 – 6 95 03 68,  23fd@shrilaksmi.nl

Arnhem

> Hindi school Arnhem
Dhr. Pertap Kalloe: 020 – 32 14 760

Den Haag

> Hindi School Stichting Surya
Dhr. S. Badeloe: 070 – 3 80 95 46

> Hindi School Rammandir
Dhr. Ramdhanie: 070 – 3 89 50 93

> Hindi School Toelsidas
Mw. Poetoe: 070 – 3 97 25 58,  ritapoetoe@yahoo.com

> Haagse Hindischool
Dhr. R. Ramautarsing: 070 – 3 64 41 36,  sarojni@msn.com

> Hindi School Shardha
Mw. Lakshminarain: 070 – 3 60 03 58

> Hindi School Manaw Kalyan
Dhr. Amiet Autar: 070 – 4 45 18 37

> Hindi School Cine Global School of Acting
Mw. Lalbahadoersingh: 070 – 3 88 22 94

> International Brahmrishi Mission Den Haag
Contact: 06-20 86 19 59

Groningen

> Hindi School Jai Shri Vishnu
Dhr. Soerdjan: 050 – 5 77 48 13

Hoogezand

> Hindischool Stichting Jai Bajrangbali
Mw. A. Dewnarain: 0598 – 32 19 21,  dewnarain@hotmail.com

Lelystad

> Hindi School Stichting Brahm Rishi Kaylaash Dhaam
Dhr. Kisoor Nanhoe: 036 – 5 24 24 15

Nieuwegein

> Hindi School Renu Bala Sinha
Tel.nr: 030-2870198 / 06-24445170

Rotterdam

> Hindi school Zevenkamp
Mw. Dewpriya: 06-43 27 53 39,  dewpriya@hotmail.com

> Hindoe Basisschool Shri Saraswatie
Dhr. J. Bilgoe: 010 – 4 77 94 94,  jbilgoe@shrisaraswatie.nl

> Audarya Dhaam Hindi Vidyalay
Dhr. Sundar Govinda Dasa: 06-23906781,  audaryadhaamtemple@gmail.com
www.audaryadhaamtemple.nl

 > Hindi School Spijkenisse, "De Akkers"
Mr. N. Malaha: 06-26 82 31 30,   n_malaha@hotmail.com

Winschoten

> Stichting Jai Hanumaan Winschoten
Dhr. P. Hardwarsingh: 0597 – 42 19 67,  p_hardwarsing@hotmail.com